ВСТАНОВЛЕННЯ НОВИХ СЕРТИФІКАТІВ


ВСТАНОВЛЕННЯ НОВИХ СЕРТИФІКАТІВ

 Заходимо Головне меню/ Адміністрування/ Сертифікати і натискаємо клавішу F5. Після завантаження сертифікатів появиться вікно з надписом:

             Сертифікати успішно завантажені. Змінити налаштування комплекту підписів?

Натискаєте: ТАК

Програма перемістить Вас у меню Налаштування комплектів підписів, де потрібно у графі Звітність і Податкові накладні (в залежності від кількості сертифікатів) вибрати правильну позицію:

Наприклад: Право підпису звітів має тільки директор та на звіти ставиться печатка. Тоді в графі Звітність за допомогою стрілки вниз вибираємо Директор-Печатка.

Далі ОК.

 

Встановлення секретних ключів.

 

Заходимо в Головне меню і натискаємо значок на панелі Отримати повідомлення (або клавішу F9), з’явиться таблиця Підпис, у якій потрібно вказати шлях до Каталогу з секретними ключами.

Наприклад: Секретні ключі у Вас містяться на диску D: в папці KEY. Тоді в рядку Каталог з секретними ключами потрібно вибрати дискD: та стати на папкуKEYі натиснути ОК, щоб у рядку було вказано: D:\KEY

             Після цього потрібно зареєструвати ЕЦП директора ібухгалтера, для цього відправити у :

---податкову інспекцію :

-          «Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів» ( J(F) 1392001 ): Звітність/Реєстр звітів/Створити (у поточному періоді «Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів» . Заповнюємо і відправляєм (має прийти ДВІ квитанції)

-          ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ТОГО ЯК БУДЕ ПРИЙНЯТО «Заява про приєднання до договору…» реєструєм (ЯКЩО Є окремий ключ на бухгалтера) підпис бухгалтера : Звітність/Реєстр звітів/Створити (у поточному періоді «Повідомлення про реєстрацію електронного цифрового підпису (J/F 1391103)) (має прийти ДВІ квитанції)

---державну службу статистики«Заявка про реєстрацію електронно цифрового підпису»

(S 1391101) Заповнюємо і відправляєм (має прийти ДВІ квитанції)

 

 

 

Колектив фірми «Алгоритм-Експерт» бажає Вам комфортної та легкої подачі звітів і комфортного документообміну!