МОДУЛЬ «Електронний документообіг»


Модуль ЕДО («Електронний документообіг») дозволить Вам не тільки реєструвати податкові накладні, але й можливість обміну електронними документами (податковими накладними, актами, накладними, рахунками та ін.) з контрагентами.

З модулем «Електронний документообіг» Ви зможете за лічені секунди реєструвати податкові накладні (з 01.01.2015 обов’язковою є реєстрація всіх податкових накладних – відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №4309а від 21.07.2014). Також модуль дозволить назавжди забути про довгий і незручний цикл завірення первинних документів та їх доставки контрагентам.

На даний момент тільки у ПЗ  M.E.Doc понад рік успішно  реалізовано можливість електронного документообігу. Велика кількість клієнтів задоволені використанням даного модулю.

       Використання модулю  «Електронний документообіг»:

Ефективно

Більшість ваших контрагентів вже впровадила електронний документообіг – програмою «M.E.Doc IS» та сертифікатами електронного цифрового підпису (ЕЦП) користуються бухгалтери та керівники понад 500 тис. підприємств в Україні.

Вигідно

Ви зможете раз і назавжди викреслити зі списку регулярних витрат компанії папір та картриджі для друку документів, послуги пошти чи кур’єра.

Безпечно

При роботі з комп’ютерною програмою «M.E.Doc» Ваші документи надійно захищені від несанкціонованого втручання. Обмін первинними документами відбувається у зашифрованому вигляді з використанням електронного цифрового підпису ЦСК «Україна», національного лідера по показнику безпеки. Ключі є унікальним набором символів, не можуть бути підібрані чи скопійовані та є гарантом того, що електронний документ підписаний саме власником електронного ключа. Сама програма «M.E.Doc» є надійним засобом ЕЦП, що визнано експертизою Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації (ДССЗЗІ).

Законно

Обмін первинними документами в електронному вигляді, а також реєстрація податкових накладних через Інтернет регламентована рядом законів України, тому ви можете без жодних сумнівів чи побоювань використовувати всі можливості системи «M.E.Doc ».

Закон України «Про електронний цифровий підпис» № 852-IV від 22.05.2003

«Електронний цифровий підпис за правовим статусом прирівнюється до власноручного підпису (печатки)».

Закон України «Про електронні документи та електронний документообіг» № 851-IV від 22.05.2003

«Оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов'язковими реквізитами, у тому числі з електронним цифровим підписом автора».

«Юридична сила електронного документа не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму. Допустимість електронного документа як доказу не може заперечуватися виключно на підставі того, що він має електронну форму».

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» №4309а від 21.07.2014

«Податкова звітність з податку на додану вартість подається до контролюючого органу усіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством».