ЯК СТВОРИТИ ЗАПИТ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ ТА/АБО РОЗРАХУНКІВ КОРИГУВАННЯ З ЄРПН


З набранням чинності змін до ПКУ, регламентованих Законом 71-VIII від 28.12.2014 року, платникам податків надано нову можливість замовити і отримати ПН/РК безпосередньо з Єдиного реєстру податкових накладних ДФС України, не чекаючи

цих документів від своїх контрагентів.

 

Для отримання відомостей про включення ПН/РК в ЄРПН, а також отримання самих файлів документів користувачам достатньо звернутися з програми «M.E.Doc IS» з електронним запитом до ЄРПН (код бланка - J(F)1300103) і отримати у відповідь необхідні електронні податкові накладні.

У відповідь на поданий Запит Ви отримаєте всі ПН/РК в оригінальному вигляді з підписом контрагента, зареєстровані за вказаний період в ЄРПН.

 

«M.E.Doc IS» дозволяє сформувати Запит з модуля «Довідки державних органів/Інформаційна довідка».

 

Запит передбачає кілька режимів отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних ДФСУ (ЄРПН):

 

    • Отримання списку всіх ПН/РК (виданих та/або отриманих), включених в ЄРПН за встановлену дату (і/або протягом вказаної кількості днів із встановленої дати).
    • Максимальний термін, за який надається інформація, - 5 днів.
    • Отримання інформації про включення ПН/РК, згідно зазначеного платником списку документів.
    • Отримання файлів ПН/РК по зазначеному переліку документів (за дату, за списком). Для цього необхідно встановити позначку «Отримати файли документів (ПН/РК) з ЄРПН» при формуванні Запиту.

 

Готовий Запит підписується і відправляється на електронну адресу ДФС України. Для отримання відповіді на Запит через деякий час користувачеві необхідно перевірити наявність вхідної кореспонденції в «M.E.Doc IS».

 

Отриману Відповідь («Витяг») буде збережено в модуль «Довідки державних органів/Інформаційна довідка».

 

В отриманому документі Відповіді («Витяг») докладно викладена інформація по Запиту - наявність в ЄРПН кожного з запитуваних ПН/РК, дата включення документа в ЄРПН та інше.

 

Файли ПН/РК, передані з ЄРПН у відповідь на цей же Запит, будуть прийняті і розміщені в модулі «Обмін первинними документами/Реєстр первинних документів».

 

У протоколі кожного документа ПН/РК буде відображено інформацію про підписанти документа.

 

 zapyt

 Колектив фірми «Алгоритм-Експерт» бажає Вам комфортної та легкої подачі звітів і комфортного документообміну!