НАЛАШТУВАННЯ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗРОБИТИ В ПРОГРАМІ М.E.Doc, ДЛЯ ОБМІНУ ДОКУМЕНТАМИ З КОНТРАГЕНТАМИ.Як відомо, з 1 січня 2015 року законодавство зобов'язує всі підприємства реєструвати податкові накладні в ЄРПН та обмінюватися ними з контрагентами.


Налаштування, які потрібні для роботи:

 
Для користувачів М.Е.Doc  :

1.Перевірте наявність ліцензії ЕДО.ЗайдітьГоловне меню/ Адміністрування/ Керування кодом доступу / Завантажити у переліку ліцензій повинна бути ліцензія  на модуль Обмін документами з контрагентами.

2. В Головному меню/ Параметри системи/ Документообіг  повинні бути такі налаштування 

 

 

 

3. Головне меню/ Первинні документи/ Налаштування обміну документами в порядку обміну документами встановіть позначку Реєстрація- Відправка зареєстрованих контрагенту.

        Все!!! Програма готова до роботи. Надалі Ви імпортуєте накладні в М.Е.Doc.IS в модуль Первинні документи, або ж набираєте в програмі, реєструєте їх та відправляєте зареєстровані контрагентам.

Для відправки податкових накладних контрагентам:

- Вам не потрібно збирати у них електронні скриньки. Всі документи ідуть на сервер документообігу, з якого за кодом ЄДРПОУ потрапляють у програму при отриманні повідомлення.

- Вам потрібні сертифікати (печатки та шифрування печатки) Ваших контрагентів, тільки у тому випадку, якщо Ваш контрагент не використовує сертифікати АЦСК "Україна", УСЦ або Міндоходів. Якщо при відправці податкових накладних контрагентам у Вас програма видала таке повідомлення:

                                 Сертифікат відсутній на сервері АЦСК

попросіть контрагента вислати Вам сертифікат печатки та сертифікат шифрування печатки, та встановіть його в М.Е.Doc вручну.

             Для отримання податкових накладних усіх контрагентів (не залежно, якими програмами вони користуються) Вам достатньо М.Е.Doc.IS

             Якщо Ваші контрагенти - користувачі інших програм та сертифікатів електронного цифрового підпису, вони можуть швидко та безкоштовно отримати від Вас податкові накладні та відправити свої Вам у веб-сервісі «M.E.Doc Online» (єдина умова – реєстрація у сервісі за допомогою електронного цифрового підпису).
             Інструкція по реєстрації в персональному кабінеті «M.E.Doc Online» і відправці/прийому податкових накладних від користувачів «M.E.Doc IS», яку Ви можете надати контрагенту Ви можете переглянути у нас на сайті.

 

Колектив фірми «Алгоритм-Експерт» бажає Вам комфортної та легкої подачі звітів і комфортного документообміну!